Dziś: litr Glas Star daje cztery litry płynu do szyb. Zobacz produkt

Z bloga: pięć powodów smug na przedniej szybie. Czytaj poradnik

Znów dostępny: Koch-Chemie Autoshampoo "As". Zobacz produkt

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star czyści w środku i na zewnątrz. Zobacz produkt

Promocja: wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz oferty

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, resztki przecenione. Zobacz markę

Porada: smugi mimo płynu do szyb? Napisz na WhatsApp. Rozpocznij czat

Wysyłka: w Niemczech darmowa od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: sucha pogoda, czas na lakier i szyby. Pielęgnacja lakieru

Pomoc: gdzie jest moje zamówienie? Przesyłka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

"S100" Szybki preparat do mycia motocykla – detailer 1000ml

S100
162,63 zł
Zawartość: 1000mlCena jednostkowa (162,63 zł / l)
z VAT 23 %, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Rozmiar
1 szt. dostępnych

— Zamów teraz, ograniczona dostępność, czas dostawy 1-4 dni

Schnellbestellung 5 Varianten
Dr. Wack "S100""S100" Szybki preparat do mycia motocykla – detailer 500 ml
Dostępny (3 szt.)
SKU D1-DRW-2430EAN 4006539024308
81,31 zł
Zawartość: 500mlCena jednostkowa (162,62 zł / l)
Dr. Wack "S100""S100" Szybki preparat do mycia motocykla – detailer 2x 500 ml
Dostępny (1 szt.)
SKU D1-DRW-2430_2EAN 4006539024308
162,63 zł
Zawartość: 1000mlCena jednostkowa (162,63 zł / l)
Dr. Wack "S100""S100" Szybki preparat do mycia motocykla – detailer 3x 500 ml
Dostępny (1 szt.)
SKU D1-DRW-2430_3EAN 4006539024308
243,94 zł
Zawartość: 1500mlCena jednostkowa (162,63 zł / l)
Dr. Wack "S100""S100" Szybki preparat do mycia motocykla – detailer 6x 500 ml
SKU D1-DRW-2430_6EAN 4006539024308
487,89 zł
Zawartość: 3000mlCena jednostkowa (162,63 zł / l)
Ausverkauft
Dr. Wack "S100""S100" Szybki preparat do mycia motocykla – detailer 5,5 L
SKU D1-DRW-2432
457,16 zł 457,61 zł
Zawartość: 5500mlCena jednostkowa (83,12 zł / l)
Ausverkauft

Zalety Detailing1

📦 Wysyłka od 38,90 zł przez FedEx, DPD lub Poczta Polska
🚀 Czas dostawy 1-4 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

EAN: 4006539024308  |  SKU: D1-DRW-2430_2

Schnelle Motorradreinigung ohne Wasser, Effektiv und Schonend

Der Dr. Wack S100 Motorrad Schnellreiniger entfernt schnell und mühelos Schmutz, Staub und Insekten vom Bike – ganz ohne Wasser. Ideal für die schnelle Pflege zwischendurch mit Glanz- und Schutzeffekt.

Sprüh den Schnellreiniger direkt auf die kühle Oberfläche, lass ihn kurz einwirken und wisch ihn mit einem sauberen Mikrofasertuch ab. So löst du Staub, Schmutz und Insektenreste ganz ohne Wasser – ideal nach der Tour oder unterwegs. Geeignet für Lack, Kunststoff und Metall, auch matte Lacke und Folien. Arbeite Fläche für Fläche und nimm bei groben Verschmutzungen ein frisches Tuch, damit nichts über den Lack schmiert.

Gesamte Beschreibung lesen

Fragen und Hilfe

Du hast offene Fragen oder brauchst Hilfe?

Wir sind uns sicher, unsere Hilfe-Seite wird Dir weiterhelfen. Dort findest Du Informationen um uns zu kontaktieren und die relevanten Antworten auf häufig gestelle Fragen.

Nicht fündig geworden? Schreibe uns eine Nachricht im Chat.

Versand & Lieferung

Wysyłka do Polski od 38,90 zł przez FedEx, DPD lub Poczta Polska, czas dostawy 1-4 dni.

Wszystkie metody wysyłki, progi wagowe i opcje ekspresowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Abholung im Store

Autopflege Store in Nordhorn

Warum warten, wenn es auch schnell gehen kann? Bestelle deine Autopflegeprodukte bei uns online und entscheide dich für die bequeme Abholung oder unsere blitzschnelle Lieferung, ob Lokal oder in ganz Europa. Wir sind darauf ausgerichtet, dir maximale Flexibilität und Komfort zu bieten, damit dein Auto stets in Bestform bleibt.

Du kannst deine Bestellung immer von Dienstags bis Freitags von 10:00 bis 17:00 am Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bei Detailing1 abholen kommen. Bitte halte deine Abholbestätigung bereit. Wir freuen uns auf deinen Besuch.

Entdecke unseren Detailing-Store in Nordhorn

Mycie bez wody dla twojego motocykla z Dr. Wack "S100" Szybki preparat do mycia motocykla

Dr. Wack S100 Szybki preparat do mycia motocykla to idealne rozwiązanie dla każdego motocyklisty, który chce umyć swój motocykl szybko i bez kombinowania – zupełnie bez wody. Czy to po przejażdżce, czy tuż przed kolejnym wypadem – ten szybki preparat bez trudu ściąga brud, kurz, a nawet zaschnięte resztki owadów. Dzięki specjalnej formule czyści i pielęgnuje w jednym kroku, zostawiając ochronny połysk na wszystkich powierzchniach.

  • Mycie bez wody: Bez wody – po prostu spryskujesz i ścierasz.

  • Skuteczne czyszczenie: Ściąga nawet zaschnięte resztki owadów i uporczywy brud.

  • Pielęgnacja i ochrona: Pielęgnuje powierzchnię i chroni przed warunkami atmosferycznymi.


Mycie bez wody – szybko i sprawnie

Z Dr. Wack S100 Szybkim preparatem do mycia motocykla odpuszczasz sobie jazdę na myjnię. Spryskujesz motocykl, dajesz chwilę działać i ścierasz ściereczką z mikrofibry – gotowe! Idealny do szybkiego odświeżenia między przejażdżkami albo w trasie. Specjalna formuła dobrze rozpuszcza brud i owady, nie naruszając powierzchni.

Czyszczenie i pielęgnacja w jednym

S100 Szybki preparat do mycia motocykla nie tylko czyści – od razu też pielęgnuje. Składniki pielęgnujące konserwują powierzchnię i tworzą ochronną powłokę, która trzyma warunki atmosferyczne z daleka. Przy regularnym stosowaniu brud słabiej się trzyma, więc kolejne mycie idzie szybciej. Do tego odświeża kolor, przez co twój motocykl znów wygląda jak nowy.

Wszechstronny i łagodny dla materiałów

Lakier, plastik czy metal – S100 Szybki preparat do mycia motocykla nadaje się na każdą powierzchnię motocykla, nawet matowe lakiery i folie. W parze z S100 DAS TUCH masz gwarancję czyszczenia bez rys. Dzięki temu twój motocykl jest nie tylko czysty, ale też w najlepszej formie.

Masz wątpliwości co do Dr. Wack "S100" "S100" Szybki preparat do mycia motocykla – detailer? Poproś o wyjaśnienie:



Häufige Fragen


Brauche ich für den S100 Schnellreiniger wirklich kein Wasser?

Nein. Du sprühst den Reiniger direkt aufs Bike, lässt ihn kurz einwirken und wischst ihn mit einem Mikrofasertuch ab. Das spart dir den Gang zur Waschanlage und eignet sich gut für die schnelle Reinigung zwischendurch oder unterwegs nach einer Tour.

Auf welchen Oberflächen kann ich den Schnellreiniger anwenden?

Er ist für alle Motorradoberflächen geeignet – Lack, Kunststoff und Metall – und laut Hersteller auch für matte Lacke und Folien. Damit kannst du große Teile deines Bikes mit einem Produkt reinigen, statt für jede Oberfläche etwas Eigenes zu greifen.

Entfernt der S100 auch eingetrocknete Insektenreste?

Ja, die Formel löst auch hartnäckigen Schmutz und eingetrocknete Insektenreste. Bei sehr festen Resten lässt du das Produkt einfach etwas länger einwirken und arbeitest ohne Druck nach, statt zu schrubben. So bleibt die Oberfläche geschont und es entstehen keine Kratzer.

Reinigt das Produkt nur oder pflegt es auch?

Es macht beides in einem Schritt. Pflegekomponenten konservieren die Oberfläche und legen einen Schutzfilm gegen Witterungseinflüsse. Bei regelmäßiger Anwendung haftet Schmutz weniger stark, die Farbe wirkt aufgefrischt und die nächste Reinigung fällt dir leichter.

Frage uns einfach. Daniel hilft dir.


So reinigst du dein Bike ohne Wasser

Sprüh den S100 Motorrad Schnellreiniger gleichmäßig auf die abgekühlte Oberfläche und lass ihn kurz einwirken, damit sich Schmutz und Insektenreste lösen. Arbeite am besten Abschnitt für Abschnitt statt das ganze Motorrad auf einmal.

Wisch die Fläche anschließend mit einem sauberen, weichen Mikrofasertuch ab. Falte das Tuch mehrfach und wechsle auf eine frische Seite, sobald sie schmutzig wird – so vermeidest du, dass Schmutzpartikel über den Lack ziehen.

Der Reiniger eignet sich für Lack, Kunststoff und Metall, auch für matte Lacke und Folien. Bei eingetrockneten Insektenresten lieber etwas länger einwirken lassen und ohne Druck nacharbeiten, statt fest zu schrubben.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: Dr. Wack "S100" "S100" Szybki preparat do mycia motocykla – detailer

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Pliki do pobrania

Pobierz kartę charakterystyki


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

Mehr über Dr. Wack

Kontakt

Dr. O.K. Wack Chemie GmbH
Untere Au 9, 85107 Baar-Ebenhausen, Deutschland

+49845341995100
info@dr-wack.com

https://dr-wack.com/

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    2x 500 ml
  • Artikelnummer
    D1-DRW-2430_2
  • EAN
    4006539024308
  • Herstellernummer
    2430
  • Gewicht
    1,23 kg

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Außen

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

Zahlung & Versand

💳 Sichere Zahlung

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, BLIK, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Schneller Versand

  • FedEx
  • DPD
  • Poczta Polska

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie od 38,90 zł w 1-4 dni przez FedEx, DPD lub Poczta Polska. Pytania o wysyłkę?

Dr. Wack "S100" auf Detailing1 kaufen