Dziś: litr Glas Star daje cztery litry płynu do szyb. Zobacz produkt

Z bloga: pięć powodów smug na przedniej szybie. Czytaj poradnik

Znów dostępny: Koch-Chemie Autoshampoo "As". Zobacz produkt

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star czyści w środku i na zewnątrz. Zobacz produkt

Promocja: wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz oferty

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, resztki przecenione. Zobacz markę

Porada: smugi mimo płynu do szyb? Napisz na WhatsApp. Rozpocznij czat

Wysyłka: w Niemczech darmowa od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: sucha pogoda, czas na lakier i szyby. Pielęgnacja lakieru

Pomoc: gdzie jest moje zamówienie? Przesyłka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

"S100" Total Reiniger Plus środek do czyszczenia motocykli 1000ml

S100
101,42 zł
Zawartość: 1000mlCena jednostkowa (101,42 zł / l)
z VAT 23 %, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Rozmiar
2 szt. dostępnych

— Zamów teraz, ograniczona dostępność, czas dostawy 1-4 dni

Schnellbestellung 8 Varianten
Dr. Wack "S100""S100" Total Reiniger Plus środek do czyszczenia motocykli 1000 ml (Jubiläum Edition 2025)
Dostępny (2 szt.)
SKU D1-DRW-2013EAN 4006539020157
101,42 zł
Zawartość: 1000mlCena jednostkowa (101,42 zł / l)
Dr. Wack "S100""S100" Total Reiniger Plus środek do czyszczenia motocykli 750 ml
Ograniczona ilość (6 szt.)
SKU D1-DRW-2015EAN 4006539020157
101,42 zł
Zawartość: 750mlCena jednostkowa (135,23 zł / l)
Dr. Wack "S100""S100" Total Reiniger Plus środek do czyszczenia motocykli 2x 750 ml
Dostępny (3 szt.)
SKU D1-DRW-2015_2EAN 4006539020157
202,84 zł
Zawartość: 1500mlCena jednostkowa (135,23 zł / l)
Dr. Wack "S100""S100" Total Reiniger Plus środek do czyszczenia motocykli 3x 750 ml
Dostępny (2 szt.)
SKU D1-DRW-2015_3EAN 4006539020157
304,26 zł
Zawartość: 2250mlCena jednostkowa (135,23 zł / l)
Dr. Wack "S100""S100" Total Reiniger Plus środek do czyszczenia motocykli 2 Liter
Przedsprzedaż
SKU D1-DRW-2031EAN 4006539020317
166,88 zł 167,41 zł
Zawartość: 2000mlCena jednostkowa (83,44 zł / l)
Dr. Wack "S100""S100" Total Reiniger Plus środek do czyszczenia motocykli 25 Liter
Przedsprzedaż
SKU D1-DRW-2032EAN 4006539020324
1.719,79 zł
Zawartość: 25lCena jednostkowa (68,79 zł / l)
Dr. Wack "S100""S100" Total Reiniger Plus środek do czyszczenia motocykli 100 ml
SKU D1-DRW-2003
29,90 zł 30,39 zł
Zawartość: 100mlCena jednostkowa (299,00 zł / l)
Ausverkauft
Dr. Wack "S100""S100" Total Reiniger Plus środek do czyszczenia motocykli 5 L
SKU D1-DRW-2030
405,37 zł 405,82 zł
Zawartość: 5lCena jednostkowa (81,07 zł / l)
Ausverkauft

Zalety Detailing1

📦 Wysyłka od 38,90 zł przez FedEx, DPD lub Poczta Polska
🚀 Czas dostawy 1-4 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

EAN: 4006539020157  |  SKU: D1-DRW-2013

Selbsttrocknender Motorradreiniger für schonende Pflege

Der "S100" Total Reiniger Plus von Dr. Wack ist ein effektiver Motorradreiniger mit innovativer Gel-Formel und Selbsttrocknungseffekt — entfernt selbst hartnäckige Verschmutzungen mühelos und schützt empfindliche Oberflächen wie matte Lacke oder Folierungen zuverlässig. Ideal für die schonende Trockenwäsche deines Bikes.

Sprüh den S100 Total Reiniger Plus großflächig auf das nasse oder trockene Motorrad, lass das Gel kurz einwirken und spül es gründlich mit Wasser ab. Dank Selbsttrocknungseffekt trocknet die Oberfläche wasserfleckenfrei ohne Abledern und ohne Nachpolieren. Die Gel-Formel haftet auch an senkrechten Stellen; die Kopfüber-Sprühfunktion erreicht schwer zugängliche Bereiche. Säurefrei und schonend zu Lack, matten Oberflächen und Folierungen. Bei starkem Schmutz lokal nacharbeiten und nicht in der pra

Gesamte Beschreibung lesen

Fragen und Hilfe

Du hast offene Fragen oder brauchst Hilfe?

Wir sind uns sicher, unsere Hilfe-Seite wird Dir weiterhelfen. Dort findest Du Informationen um uns zu kontaktieren und die relevanten Antworten auf häufig gestelle Fragen.

Nicht fündig geworden? Schreibe uns eine Nachricht im Chat.

Versand & Lieferung

Wysyłka do Polski od 38,90 zł przez FedEx, DPD lub Poczta Polska, czas dostawy 1-4 dni.

Wszystkie metody wysyłki, progi wagowe i opcje ekspresowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Abholung im Store

Autopflege Store in Nordhorn

Warum warten, wenn es auch schnell gehen kann? Bestelle deine Autopflegeprodukte bei uns online und entscheide dich für die bequeme Abholung oder unsere blitzschnelle Lieferung, ob Lokal oder in ganz Europa. Wir sind darauf ausgerichtet, dir maximale Flexibilität und Komfort zu bieten, damit dein Auto stets in Bestform bleibt.

Du kannst deine Bestellung immer von Dienstags bis Freitags von 10:00 bis 17:00 am Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bei Detailing1 abholen kommen. Bitte halte deine Abholbestätigung bereit. Wir freuen uns auf deinen Besuch.

Entdecke unseren Detailing-Store in Nordhorn

Środek do czyszczenia motocykli z efektem samoschnięcia to Dr. Wack "S100" Total Reiniger Plus

Dr. Wack S100 Total Reiniger Plus to sprytny środek do mycia motocykli z formułą żelową, który bez wysiłku ściąga nawet uporczywy brud, jak resztki owadów, olej i smar. Dzięki nowej formule schnie bez zacieków i bez wycierania irchą, a przy tym jest delikatny dla wrażliwych powierzchni, jak niezabezpieczone lakiery proszkowe. Użycie jest proste: spryskujesz, zostawiasz na chwilę i spłukujesz – bez polerowania na koniec.

  • Samoschnący, bez wycierania irchą: Oszczędza czas i zapobiega zaciekom wodnym.

  • Delikatny dla wrażliwych powierzchni: Idealny do matowych lakierów i folii.

  • Skuteczne czyszczenie: Ściąga bez wysiłku nawet uporczywy brud.


Skuteczne czyszczenie ze sprytną formułą żelową

Formuła żelowa S100 Total Reiniger Plus daje dużą wydajność i realną siłę czyszczenia. Dobrze trzyma się powierzchni i wyciąga nawet uporczywy brud, jak resztki owadów, olej i smar. Do tego środek jest całkowicie bezkwasowy, więc wyjątkowo łagodny dla materiałów. Użycie jest proste: spryskujesz, zostawiasz na chwilę i spłukujesz – bez polerowania na koniec.

Delikatna pielęgnacja każdej powierzchni motocykla

Błyszczący lakier, matowe powierzchnie czy folie – S100 Total Reiniger Plus sprawdza się wszędzie. Dzięki nowej formule jest wyjątkowo delikatny dla wrażliwych powierzchni i zapobiega powstawaniu zacieków wodnych. Dzięki temu twój motocykl nie tylko jest czysty, ale też długo zachowuje blask i wartość.

Praktyczne użycie z głowicą do spryskiwania do góry nogami

S100 Total Reiniger Plus ma teraz też praktyczną głowicę do spryskiwania do góry nogami. Dzięki temu bez wysiłku dosięgasz trudno dostępnych miejsc w motocyklu. Użycie staje się jeszcze prostsze i skuteczniejsze – dla motocykla czystego od góry do dołu.

Masz wątpliwości co do Dr. Wack "S100" "S100" Total Reiniger Plus środek do czyszczenia motocykli? Poproś o wyjaśnienie:



Häufige Fragen


Muss ich das Motorrad nach dem Abspülen abledern?

Nein. Der S100 Total Reiniger Plus hat einen Selbsttrocknungseffekt und trocknet wasserfleckenfrei. Du sprühst auf, lässt einwirken und spülst ab, ohne danach abzuledern oder nachzupolieren. Das spart Zeit und verhindert Wasserflecken auf der Oberfläche.

Ist der Reiniger für matte Lacke und Folierungen geeignet?

Ja. Der Reiniger ist säurefrei und besonders materialschonend, daher kannst du ihn auf glänzendem Lack, matten Oberflächen und Folierungen einsetzen. Auch zu empfindlichen Flächen wie unbeschichteten Pulverlacken verhält er sich schonend, ohne sie anzugreifen.

Gegen welche Verschmutzungen hilft das Gel?

Die Gel-Formel haftet optimal an der Oberfläche und löst auch hartnäckige Verschmutzungen wie Insektenreste, Öl und Fett. Sie wirkt dort, wo du sie aufsprühst, und ist dabei ergiebig. Bei sehr starkem Schmutz behandelst du die Stelle einfach ein zweites Mal.

Wofür ist die Kopfüber-Sprühfunktion gut?

Mit der Kopfüber-Sprühfunktion sprühst du auch über Kopf und erreichst so schwer zugängliche Stellen am Motorrad, etwa unter Verkleidungen oder am Rahmen. Die Anwendung wird dadurch einfacher, ohne dass du die Dose umständlich drehen musst.

Frage uns einfach. Daniel hilft dir.


So wendest du den S100 Total Reiniger Plus an

Sprüh das Gel gleichmäßig auf die verschmutzten Stellen deines Motorrads. Die Formel haftet dank ihrer Konsistenz auch an senkrechten Flächen und löst Insektenreste, Öl und Fett zuverlässig an. Nutze die Kopfüber-Sprühfunktion für schwer zugängliche Bereiche.

Lass den Reiniger kurz einwirken und spül ihn anschließend gründlich mit Wasser ab. Durch den Selbsttrocknungseffekt trocknet die Oberfläche ohne Wasserflecken, du musst weder abledern noch nachpolieren.

Arbeite nicht in der prallen Sonne oder auf heißen Bauteilen, damit das Produkt nicht antrocknet. Bei hartnäckigem Schmutz die Stelle ein zweites Mal behandeln. Der Reiniger ist säurefrei und damit schonend zu Lack, matten Oberflächen und Folierungen.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: Dr. Wack "S100" "S100" Total Reiniger Plus środek do czyszczenia motocykli

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Uwaga

Szkodliwe

Szkodliwe

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Działa drażniąco na oczy.H319

Zwroty wskazujące środki ostrożności

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.P101
Chronić przed dziećmi.P102
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.P305+P351+P338
Zawartość/pojemnik usuwać do zatwierdzonego zakładu utylizacji odpadów.P501


Pliki do pobrania

Pobierz kartę charakterystyki


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

Mehr über Dr. Wack

Kontakt

Dr. O.K. Wack Chemie GmbH
Untere Au 9, 85107 Baar-Ebenhausen, Deutschland

+49845341995100
info@dr-wack.com

https://dr-wack.com/

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    1000 ml
  • Artikelnummer
    D1-DRW-2013
  • EAN
    4006539020157
  • Herstellernummer
    2013
  • Gewicht
    1,32 kg

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

Zahlung & Versand

💳 Sichere Zahlung

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, BLIK, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Schneller Versand

  • FedEx
  • DPD
  • Poczta Polska

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie od 38,90 zł w 1-4 dni przez FedEx, DPD lub Poczta Polska. Pytania o wysyłkę?

Dr. Wack "S100" auf Detailing1 kaufen