Dziś: litr Glas Star daje cztery litry płynu do szyb. Zobacz produkt

Z bloga: pięć powodów smug na przedniej szybie. Czytaj poradnik

Znów dostępny: Koch-Chemie Autoshampoo "As". Zobacz produkt

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star czyści w środku i na zewnątrz. Zobacz produkt

Promocja: wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz oferty

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, resztki przecenione. Zobacz markę

Porada: smugi mimo płynu do szyb? Napisz na WhatsApp. Rozpocznij czat

Wysyłka: w Niemczech darmowa od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: sucha pogoda, czas na lakier i szyby. Pielęgnacja lakieru

Pomoc: gdzie jest moje zamówienie? Przesyłka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

Q²M Cut pad polerski (Rotary / Eccentric) 2 szt.

81,36 zł
Zawartość: 2 szt.Cena jednostkowa (40,68 zł / szt.)
z VAT 23 %, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Wersja
Pojemność
0 szt. dostępnych

— Aktuell Ausverkauft

Schnellbestellung 4 Varianten
GYEONQ²M Cut pad polerski (Rotary / Eccentric) Rotary / Ø 80 mm (2 Stück)
SKU D1-GYEON-Q2MRC80EAN 8809432678632
81,36 zł
Zawartość: 2 szt.Cena jednostkowa (40,68 zł / szt.)
Ausverkauft
GYEONQ²M Cut pad polerski (Rotary / Eccentric) Rotary / Ø 145 mm (1 Stück)
SKU D1-GYEON-Q2MRC145EAN 8809432678649
76,31 zł
Zawartość: 1 szt.Cena jednostkowa (76,31 zł / szt.)
Ausverkauft
GYEONQ²M Cut pad polerski (Rotary / Eccentric) Eccentric / Ø 80 mm (2 Stück)
SKU D1-GYEON-Q2MEC80EAN 8809432678618
81,36 zł
Zawartość: 2 szt.Cena jednostkowa (40,68 zł / szt.)
Ausverkauft
GYEONQ²M Cut pad polerski (Rotary / Eccentric) Eccentric / Ø 145 mm (1 Stück)
SKU D1-GYEON-Q2MEC145EAN 8809432678625
76,31 zł
Zawartość: 1 szt.Cena jednostkowa (76,31 zł / szt.)
Ausverkauft

Zalety Detailing1

📦 Wysyłka od 38,90 zł przez FedEx, DPD lub Poczta Polska
🚀 Czas dostawy 1-4 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

EAN: 8809432678632  |  SKU: D1-GYEON-Q2MRC80

Polierpad Medium Cut – für Rotary & Exzenter, präzise Korrektur

GYEON Q²M Cut Polierpad ist ein mittelhärtes Polierpad für Rotations- und Exzentermaschinen, entwickelt für die Korrekturphase mit Q²M Compound (Medium Cut). Die Schaumzellstruktur optimiert Compound-Aufnahme und Wärmemanagement für kontrollierte, reproduzierbare Defektkorrektur. Für Alltagsswirls und mittlere Kratzer auf allen Lackhärten.

Gesamte Beschreibung lesen

Fragen und Hilfe

Du hast offene Fragen oder brauchst Hilfe?

Wir sind uns sicher, unsere Hilfe-Seite wird Dir weiterhelfen. Dort findest Du Informationen um uns zu kontaktieren und die relevanten Antworten auf häufig gestelle Fragen.

Nicht fündig geworden? Schreibe uns eine Nachricht im Chat.

Versand & Lieferung

Wysyłka do Polski od 38,90 zł przez FedEx, DPD lub Poczta Polska, czas dostawy 1-4 dni.

Wszystkie metody wysyłki, progi wagowe i opcje ekspresowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Abholung im Store

Autopflege Store in Nordhorn

Warum warten, wenn es auch schnell gehen kann? Bestelle deine Autopflegeprodukte bei uns online und entscheide dich für die bequeme Abholung oder unsere blitzschnelle Lieferung, ob Lokal oder in ganz Europa. Wir sind darauf ausgerichtet, dir maximale Flexibilität und Komfort zu bieten, damit dein Auto stets in Bestform bleibt.

Du kannst deine Bestellung immer von Dienstags bis Freitags von 10:00 bis 17:00 am Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bei Detailing1 abholen kommen. Bitte halte deine Abholbestätigung bereit. Wir freuen uns auf deinen Besuch.

Entdecke unseren Detailing-Store in Nordhorn

Korekta lakieru z precyzją – pad polerski GYEON Q²M Cut

Czym jest pad polerski GYEON Q²M Cut? Pad polerski GYEON Q²M Cut to średnio twarda gąbka do maszyn rotacyjnych i oscylacyjnych – zrobiona pod etap korekty z pastami medium cut, z równomiernym pobieraniem produktu i kontrolowanym nagrzewaniem, żeby dało się pracować precyzyjnie.


Pad decyduje o efekcie tak samo mocno jak sama pasta. Pad polerski GYEON Q²M Cut powstał pod fazę korekty lakieru – do pracy z Q²M Compound (medium cut) na maszynie oscylacyjnej i rotacyjnej. Średnio twarda gąbka trzyma równowagę między pobieraniem pasty, nagrzewaniem i siłą cięcia, więc korekta wychodzi kontrolowana i powtarzalna.

  • Średnio twarda gąbka równo bierze pastę i równo ją oddaje. Struktura komórek pada Q²M Cut jest dobrana pod pasty medium cut takie jak Q²M Compound – pad nabiera pastę równomiernie i oddaje ją na lakier w kontrolowany sposób, dzięki czemu przejście wychodzi jednolite.
  • Kontrolowane nagrzewanie – lakier nie idzie w za wysoką temperaturę. Za dużo ciepła przy polerowaniu potrafi uszkodzić lakier – zwłaszcza miękki albo folię. Pad Q²M Cut jest zbudowany tak, żeby temperatura została w bezpiecznym zakresie, nawet kiedy podkręcasz ustawienia maszyny.
  • Tak samo dobry na oscylacyjnej, jak na rotacyjnej. Pad polerski Q²M Cut chodzi na obu typach maszyn – na oscylacyjnej polerujesz bezpieczniej i z większym marginesem błędu, na rotacyjnej dostajesz więcej cięcia. Pad trzyma kształt, więc efekt jest ten sam niezależnie od tego, co zgarniesz z półki.

Co widzimy na co dzień: Przed pierwszym użyciem rozpracuj pad Q²M Cut niewielką ilością pasty (rozprowadź 3–4 krople po padzie i bez docisku rozbiegaj go na kawałku kartonu). Pad ładuje się wtedy równo i unikasz nierównego pierwszego przejścia. Czyść pad regularnie szczotką do padów – zapchany pad traci mnóstwo siły cięcia.


Wybór pada w systemie GYEON: który pad do czego?

GYEON ułożył pady w jeden spójny system. Pad Heavy Cut do ciężkich defektów z Compound+, pad Q²M Cut do średnich defektów z Q²M Compound, pad Polish do korekty wykańczającej i pad Finish na ostatnie przejście oraz pod przygotowanie do coatingu. Do tego dochodzą pady z wełny jagnięcej na rotację (Heavy Cut i Cut), kiedy chcesz maksymalne cięcie.

Pielęgnacja pada i żywotność

Pady polerskie to materiał zużywalny, ale dobrze traktowane wytrzymują dużo dłużej. Po każdej sesji wyczyść pad szczotką do padów albo w myjce do padów – resztki pasty w gąbce zabijają cięcie i potrafią narysować lakier. Pad Q²M Cut spokojnie umyjesz wodą z łagodnym mydłem i po wyschnięciu wraca do roboty. Czysty pad zawsze daje lepszy efekt niż stary i przesycony.

Sprawdzone połączenie: pad Q²M Cut i pasta

Zestaw pierwszego wyboru do średniej korekty: pad Q²M Cut + Q²M Compound na oscylacyjnej (bieg 5–7) albo na rotacyjnej (1200–1500 obr./min). Tym układem zbierasz codzienne swirle, ślady po myciu i lekkie hologramy w jednym przejściu. Na finish później: pad Q²M Finish + Q²M Polish na głęboki połysk. Zgrany system daje powtarzalnie profesjonalny efekt.

Pad Q²M Cut na różnych typach aut

Pad Q²M Cut zadziała na każdym lakierze samochodowym – od miękkich lakierów z importu po twarde niemieckie premium. Przy miękkim lakierze: niższy bieg i mniejszy docisk. Przy twardym: wyżej i pad możesz obciążyć mocniej. Przy bardzo miękkich lakierach albo w upał sprawdzaj co chwilę, czy blacha się nie przegrzewa. Sam pad jest solidny i długo wytrzymuje.

Rekomendacja zakupowa: pad Q²M Cut do polerowania korygującego

Pad polerski GYEON Q²M Cut to ten, po który sięgasz na etapie korekty przy każdej porządnej obróbce lakieru. Jeśli dopiero zaczynasz, puść go na oscylacyjnej – bezpiecznie, z marginesem błędu i nadal skutecznie. Jako komplet do polerowania: pad Heavy Cut + pad Q²M Cut + pad Polish + pad Finish – razem z Q²M Compound+, Q²M Compound i Q²M Polish.

Masz wątpliwości co do GYEON Q²M Cut pad polerski (Rotary / Eccentric)? Poproś o wyjaśnienie:


Frage uns einfach. Daniel hilft dir.

Mehr über GYEON

GYEON steht für modernste SiO₂-Technologie, präzise abgestimmte Pflegeprodukte und ein durchdachtes System für professionelle Autopflege. Von leistungsstarken Keramikversiegelungen über pH-neutrale Shampoos bis hin zu spezialisierten Innenraum- und Felgenlösungen bietet die Marke alles für nachhaltige Oberflächenperformance. Die Kombination aus chemischer Stabilität, intensiver Hydrophobie und kontrollierter Verarbeitung macht GYEON zur ersten Wahl für anspruchsvolle Detailer, die messbare Ergebnisse und maximale Kontrolle erwarten.

Kontakt

Gyeon Deutschland GmbH
Vietorstr. 87, 51103 Köln, Deutschland

+4922128585880
info@gyeon.de

gyeon.de

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    2 Stück
  • Artikelnummer
    D1-GYEON-Q2MRC80
  • EAN
    8809432678632
  • Herstellernummer
    Q2MRC80
  • Gewicht
    50 g
  • Arbeitsdurchmesser
    80 mm

Eigenschaften

  • Grit type
    Grob

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

Zahlung & Versand

💳 Sichere Zahlung

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, BLIK, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Schneller Versand

  • FedEx
  • DPD
  • Poczta Polska

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie od 38,90 zł w 1-4 dni przez FedEx, DPD lub Poczta Polska. Pytania o wysyłkę?

GYEON auf Detailing1 kaufen