Dziś: Ciepło z nawiewu wysusza skórzane fotele, potem pęka skóra. Zobacz zestaw

Z bloga: Przygotuj skórzane fotele na zimę. Czytaj poradnik

Bestseller: Koch-Chemie Green Star usuwa brud w środku i na zewnątrz. Zobacz produkt

Nowość: COLOURLOCK Cleaning & Application Sponge do skóry. Zobacz

Promocja: Wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz promocje

Oferta: SONAX FelgenBeast jest teraz przeceniony. Zobacz produkt

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, reszta zapasów przeceniona. Zobacz markę

Porada: Który zestaw do Twojej skóry? Napisz na WhatsApp. Napisz

Wysyłka: W Niemczech gratis od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Niedziela: Sucho i łagodnie, dobry dzień na czyste felgi. Zobacz

Obsługa klienta: Gdzie moje zamówienie? Przesyłka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupujących: Prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

Quick Dry & Shine "Qds" środek wspomagający osuszanie z dodatkami nabłyszczającymi 10l

319,41 zł
Zawartość: 10lCena jednostkowa (31,94 zł / l)
z VAT 23 %, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność
1 szt. dostępnych

— Zamów teraz, ograniczona dostępność, czas dostawy 1-4 dni

Schnellbestellung 3 Varianten
Koch-ChemieQuick Dry & Shine "Qds" środek wspomagający osuszanie z dodatkami nabłyszczającymi 10 Liter
Dostępny (1 szt.)
SKU D1-KCX-473010
319,41 zł
Zawartość: 10lCena jednostkowa (31,94 zł / l)
Koch-ChemieQuick Dry & Shine "Qds" środek wspomagający osuszanie z dodatkami nabłyszczającymi 20 Liter
Dostępny (1 szt.)
SKU D1-KCX-473020
565,33 zł 608,46 zł
Zawartość: 20lCena jednostkowa (28,27 zł / l)
Koch-ChemieQuick Dry & Shine "Qds" środek wspomagający osuszanie z dodatkami nabłyszczającymi 200 Liter
Przedsprzedaż
SKU D1-KCX-473200
5.958,08 zł
Zawartość: 200lCena jednostkowa (29,79 zł / l)
Ausverkauft

Zalety Detailing1

📦 Wysyłka od 38,90 zł przez FedEx, DPD lub Poczta Polska
🚀 Czas dostawy 1-4 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Silikonhaltige Trocknungshilfe für glänzendes Finish

Die Koch-Chemie Quick Dry & Shine ist eine silikonhaltige Trocknungshilfe, die schnelles Wasserabreißen und ein glänzendes Finish gewährleistet. Ideal für Waschanlagen, bietet sie herausragende Glanzeffekte und ist mit biologischen Wasseraufbereitungssystemen kompatibel.

Gesamte Beschreibung lesen

Fragen und Hilfe

Du hast offene Fragen oder brauchst Hilfe?

Wir sind uns sicher, unsere Hilfe-Seite wird Dir weiterhelfen. Dort findest Du Informationen um uns zu kontaktieren und die relevanten Antworten auf häufig gestelle Fragen.

Nicht fündig geworden? Schreibe uns eine Nachricht im Chat.

Versand & Lieferung

Wysyłka do Polski od 38,90 zł przez FedEx, DPD lub Poczta Polska, czas dostawy 1-4 dni.

Wszystkie metody wysyłki, progi wagowe i opcje ekspresowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Abholung im Store

Autopflege Store in Nordhorn

Warum warten, wenn es auch schnell gehen kann? Bestelle deine Autopflegeprodukte bei uns online und entscheide dich für die bequeme Abholung oder unsere blitzschnelle Lieferung, ob Lokal oder in ganz Europa. Wir sind darauf ausgerichtet, dir maximale Flexibilität und Komfort zu bieten, damit dein Auto stets in Bestform bleibt.

Du kannst deine Bestellung immer von Dienstags bis Freitags von 10:00 bis 17:00 am Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bei Detailing1 abholen kommen. Bitte halte deine Abholbestätigung bereit. Wir freuen uns auf deinen Besuch.

Entdecke unseren Detailing-Store in Nordhorn

Koch-Chemie Quick Dry & Shine "Qds" — środek wspomagający osuszanie

Koch-Chemie Quick Dry & Shine to wydajny środek wspomagający osuszanie, stworzony specjalnie do myjni samochodowych. Dzięki dodatkom nabłyszczającym woda nie tylko szybko spływa, ale zostawia też imponująco błyszczący efekt. Składniki na bazie silikonu dokładają jeszcze więcej do tego efektu wysokiego połysku. Środek współpracuje też z biologicznymi systemami uzdatniania wody i jest zgodny z VDA.

  • Szybkie osuszanie z błyszczącym wykończeniem
  • Na bazie silikonu dla efektu wysokiego połysku
  • Idealny do różnych myjni samochodowych

Szybkie i proste w użyciu

Quick Dry & Shine bez problemu przechodzi przez pompy dozujące w myjniach. Już niewielka ilość wystarczy, żeby osiągnąć świetny efekt osuszania, co oszczędza czas i produkt.

Mocny połysk dzięki silikonowi

Dzięki składnikom na bazie silikonu nie tylko przyspieszasz osuszanie, ale dostajesz też naprawdę błyszczący efekt, który robi wrażenie. Idealny dla klientów, którzy chcą nieskazitelnego wykończenia.

Kompatybilny z biologicznym oczyszczaniem wody

Tego produktu możesz używać też w biologicznych systemach obiegu wody procesowej, co czyni go wszechstronnym rozwiązaniem do różnych systemów myjących. Jest też zgodny z VDA, więc szczególnie łagodny dla lakieru.

Masz wątpliwości co do Koch-Chemie Quick Dry & Shine "Qds" środek wspomagający osuszanie z dodatkami nabłyszczającymi? Poproś o wyjaśnienie:


Frage uns einfach. Daniel hilft dir.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: Koch-Chemie Quick Dry & Shine "Qds" środek wspomagający osuszanie z dodatkami nabłyszczającymi

Tylko dla klientów biznesowych

Ten produkt, oznaczony jako „Tylko dla klientów biznesowych”, zgodnie z prawem niemieckim nie jest zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony ani certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Mogą go kupować wyłącznie nabywcy prowadzący działalność gospodarczą i jest dopuszczony wyłącznie dla użytkowników profesjonalnych. Podaj w koszyku swój numer identyfikacyjny VAT. Na życzenie poinformujemy Cię, czy i w jakich opakowaniach produkt jest dopuszczony dla klientów prywatnych.


Skład materiału

2-Butoksyetanol (CAS 111-76-2, WE 203-905-0) — 5 – < 10 %, Poli[3-((2-aminoetylo)amino)propylo]metylo(dimetylo)siloksan, zakończony grupami metoksy (CAS 102782-92-3) — 5 – < 10 %, Polioksyetylenowany fenol (CAS 9004-78-8, WE 500-013-6) — 1 – < 5 % i 1-propanaminy, 2-hydroksy-N-(2-hydroksypropylo)-N,N-dimetylo-, diestry kwasów tłuszczowych z oleju roślinnego, C18-nienasyconego, siarczany metylu (sole) (WE 939-685-4) — 1 – < 3 %


Niebezpieczeństwo

Żrące

Żrące

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu.H314

Zwroty wskazujące środki ostrożności

Nie wdychać pyłu/dymu/gazu/mgły/par/rozpylonej cieczy.P260
Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.P280
W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów.P301+P330+P331
W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody [lub prysznicem].P303+P361+P353
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.P305+P351+P338
Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem.P310


Zawartość LZO (VOC)

8,909 % — udział lotnych związków organicznych.


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

Mehr über Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Kontakt

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    10 L
  • Artikelnummer
    D1-KCX-473010
  • Herstellernummer
    473010
  • Gewicht
    10,44 kg

Kennnummern und Transport

  • UN-Nummer
    UN3265
  • ADR-Klasse
    8
  • ADR-Verpackungsgruppe
    II

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

Zahlung & Versand

💳 Sichere Zahlung

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, BLIK, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Schneller Versand

  • FedEx
  • DPD
  • Poczta Polska

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie od 38,90 zł w 1-4 dni przez FedEx, DPD lub Poczta Polska. Pytania o wysyłkę?

Koch Chemie Koch-Chemie auf Detailing1 kaufen