Dziś: litr Glas Star daje cztery litry płynu do szyb. Zobacz produkt

Z bloga: pięć powodów smug na przedniej szybie. Czytaj poradnik

Znów dostępny: Koch-Chemie Autoshampoo "As". Zobacz produkt

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star czyści w środku i na zewnątrz. Zobacz produkt

Promocja: wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz oferty

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, resztki przecenione. Zobacz markę

Porada: smugi mimo płynu do szyb? Napisz na WhatsApp. Rozpocznij czat

Wysyłka: w Niemczech darmowa od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: sucha pogoda, czas na lakier i szyby. Pielęgnacja lakieru

Pomoc: gdzie jest moje zamówienie? Przesyłka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

"S100" spray do łańcucha 125cc na motocykl 600ml

S100
132,11 zł
Zawartość: 600mlCena jednostkowa (220,18 zł / l)
z VAT 23 %, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Rozmiar
2 szt. dostępnych

— Zamów teraz, ograniczona dostępność, czas dostawy 1-4 dni

Schnellbestellung 4 Varianten
Dr. Wack "S100""S100" spray do łańcucha 125cc na motocykl 300 ml
Ograniczona ilość (5 szt.)
SKU D1-DRW-2390
66,06 zł
Zawartość: 300mlCena jednostkowa (220,20 zł / l)
Dr. Wack "S100""S100" spray do łańcucha 125cc na motocykl 2x 300 ml
Dostępny (2 szt.)
SKU D1-DRW-2390_2
132,11 zł
Zawartość: 600mlCena jednostkowa (220,18 zł / l)
Dr. Wack "S100""S100" spray do łańcucha 125cc na motocykl 3x 300 ml
Dostępny (1 szt.)
SKU D1-DRW-2390_3
198,21 zł
Zawartość: 900mlCena jednostkowa (220,23 zł / l)
Dr. Wack "S100""S100" spray do łańcucha 125cc na motocykl 6x 300 ml
Przedsprzedaż
SKU D1-DRW-2390_6
396,29 zł
Zawartość: 1800mlCena jednostkowa (220,16 zł / l)

Zalety Detailing1

📦 Wysyłka od 38,90 zł przez FedEx, DPD lub Poczta Polska
🚀 Czas dostawy 1-4 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

Effektiver Langzeitschutz für 125er Ketten

Das Dr. Wack S100 125er Kettenspray von Dr. Wack wurde speziell für Leichtkrafträder bis 125 cm³ entwickelt und bietet eine perfekt abgestimmte Kombination aus Verschleißschutz, Langzeitschmierung und Korrosionsschutz. Dank der hervorragenden Haftung bleibt das Spray selbst bei hohen Geschwindigkeiten an der Kette haften – nahezu ohne Abschleudern. Es eignet sich für alle gängigen Kettenarten (O-, X- und Z‑Ringe) und verlängert spürbar die Lebensdauer des gesamten Kettensatzes. Ideal für den täglichen Einsatz bei Wind und Wetter – einfach in der Anwendung und maximal effektiv im Ergebnis.

Schüttle die Dose gut und sprühe das S100 125er Kettenspray sparsam auf die Innenseite einer sauberen, trockenen Kette deines Leichtkraftrads (bis 125 cm³). Geeignet für O-, X- und Z-Ring-Ketten. Lass es mindestens eine Stunde, besser über Nacht ablüften, damit es nicht abschleudert. Nach etwa drei Schmierzyklen reinigst du die Kette mit dem S100 Kettenreiniger, bevor du neu schmierst.

Gesamte Beschreibung lesen

Fragen und Hilfe

Du hast offene Fragen oder brauchst Hilfe?

Wir sind uns sicher, unsere Hilfe-Seite wird Dir weiterhelfen. Dort findest Du Informationen um uns zu kontaktieren und die relevanten Antworten auf häufig gestelle Fragen.

Nicht fündig geworden? Schreibe uns eine Nachricht im Chat.

Versand & Lieferung

Wysyłka do Polski od 38,90 zł przez FedEx, DPD lub Poczta Polska, czas dostawy 1-4 dni.

Wszystkie metody wysyłki, progi wagowe i opcje ekspresowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Abholung im Store

Autopflege Store in Nordhorn

Warum warten, wenn es auch schnell gehen kann? Bestelle deine Autopflegeprodukte bei uns online und entscheide dich für die bequeme Abholung oder unsere blitzschnelle Lieferung, ob Lokal oder in ganz Europa. Wir sind darauf ausgerichtet, dir maximale Flexibilität und Komfort zu bieten, damit dein Auto stets in Bestform bleibt.

Du kannst deine Bestellung immer von Dienstags bis Freitags von 10:00 bis 17:00 am Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bei Detailing1 abholen kommen. Bitte halte deine Abholbestätigung bereit. Wir freuen uns auf deinen Besuch.

Entdecke unseren Detailing-Store in Nordhorn

Dr. Wack "S100" spray do łańcucha 125cc — topowy spray do łańcucha na motocykle do 125 cm³

Ten spray do łańcucha S100 125cc jest skrojony pod to, czego naprawdę potrzebuje 125-tka – świetna ochrona przed zużyciem i korozją, długotrwałe smarowanie i prawie zero zrzucania, żeby łańcuch pociągnął dłużej. Pasuje do wszystkich popularnych typów łańcucha (O-ring, X-ring i Z-ring), a w stosunku jakości do ceny jest naprawdę mocno.

  • Długotrwałe smarowanie: ochrona, która trzyma się długo, i mniej serwisu.

  • Prawie zero zrzucania: dobrze się trzyma dzięki dobrej formule.

  • Uniwersalny: pasuje do łańcuchów O-ring, X-ring i Z-ring w modelach 125 cc.


Co sprawia, że smarowanie i żywotność są tak dobre?

Spray do łańcucha S100 125cc łapie idealny balans między ochroną przed zużyciem a smarowaniem – w sam raz do 125 cm³. Długotrwały film wyciąga więcej kilometrów z całego zestawu napędowego, a topowa ochrona antykorozyjna i wysoka odporność na zmywanie dają pewne działanie.

Dla kogo ten produkt jest idealny?

Zrobiony do 125-tek, które jeżdżą głównie po mieście: spray to tania alternatywa dla bardziej technicznych olejów do łańcucha, bez schodzenia z jakości. Ochrona antykorozyjna, brak zrzucania i zdolność penetracji dalej trzymają wysoki poziom rodziny S100.

Stosowanie – tak prosto utrzymasz łańcuch zabezpieczony

Przed spryskaniem dobrze wstrząśnij puszką. Nałóż spray cienko i równo na wewnętrzną stronę czystego, suchego łańcucha. Zostaw go do odparowania na co najmniej godzinę, najlepiej na całą noc. Po mniej więcej trzech smarowaniach warto wyczyścić łańcuch zmywaczem do łańcucha S100 (pasującym akcesorium), żeby uzyskać najlepszy efekt na dłużej.

Masz wątpliwości co do Dr. Wack "S100" "S100" spray do łańcucha 125cc na motocykl? Poproś o wyjaśnienie:



Häufige Fragen


Für welche Maschinen ist das S100 125er Kettenspray gedacht?

Es ist speziell auf Leichtkrafträder bis 125 cm³ abgestimmt, die oft im Stadtverkehr bewegt werden. Du bekommst Verschleiß- und Korrosionsschutz sowie Langzeit-Schmierung zu einem fairen Preis-Leistungs-Verhältnis, ohne technisch aufwendigere Kettenöle zu brauchen.

Eignet sich das Spray für O-, X- und Z-Ring-Ketten?

Ja, das Kettenspray ist für alle gängigen Kettentypen mit O-, X- und Z-Ringen geeignet. Die Formulierung schont die Dichtringe und sorgt zugleich für langfristige Schmierung und gute Haftung auf der Kette deines 125ers.

Wie lange muss das Kettenspray ablüften, bevor ich fahre?

Lass das Spray nach dem Auftragen mindestens eine Stunde ablüften, idealerweise über Nacht. Erst dann haftet es voll und schleudert beim Fahren kaum ab. Wer gleich losfährt, riskiert Schleuderspuren und schwächeren Schutz auf der Kette.

Muss ich die Kette zwischendurch reinigen?

Ja, nach etwa drei Schmierzyklen empfiehlt sich eine Reinigung mit dem S100 Kettenreiniger als passendes Zubehör. So entfernst du alte Rückstände und Schmutz, bevor du neu schmierst, und erhältst die beste Langzeitwirkung des Kettensprays.

Frage uns einfach. Daniel hilft dir.


S100 125er Kettenspray richtig anwenden

Schüttle die Dose vor dem Aufsprühen gut. Trage das Spray sparsam und gleichmäßig auf die Innenseite einer sauberen, trockenen Kette auf, am besten bei warmer Kette nach einer kurzen Fahrt. So kriecht die Formulierung besser in die Glieder.

Lass das Spray mindestens eine Stunde, idealerweise über Nacht ablüften, bevor du wieder fährst. Erst dann haftet es voll und schleudert kaum ab. Das Mittel ist für O-, X- und Z-Ring-Ketten an Leichtkrafträdern bis 125 cm³ geeignet.

Nach etwa drei Schmierzyklen reinigst du die Kette mit dem S100 Kettenreiniger, bevor du frisch schmierst. So bleibt der Verschleiß- und Korrosionsschutz über die ganze Laufleistung des Kettensatzes erhalten.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: Dr. Wack "S100" "S100" spray do łańcucha 125cc na motocykl

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Niebezpieczeństwo

Łatwopalne

Łatwopalne

Szkodliwe

Szkodliwe

Stwarzające zagrożenie dla środowiska wodnego

Stwarzające zagrożenie dla środowiska wodnego

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Skrajnie łatwopalny aerozol.H222
Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem.H229
Działa drażniąco na skórę.H315
Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy.H336
Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.H411

Zwroty wskazujące środki ostrożności

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.P101
Chronić przed dziećmi.P102
Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione.P210
Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu.P211
Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu.P251
Nie wdychać pyłu/dymu/gazu/mgły/par/rozpylonej cieczy.P260
Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.P271
Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C/122 °F.P410+P412
Zawartość/pojemnik usuwać do zatwierdzonego zakładu utylizacji odpadów.P501


Pliki do pobrania

Pobierz kartę charakterystyki


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

Mehr über Dr. Wack

Kontakt

Dr. O.K. Wack Chemie GmbH
Untere Au 9, 85107 Baar-Ebenhausen, Deutschland

+49845341995100
info@dr-wack.com

https://dr-wack.com/

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    2x 300 ml
  • Artikelnummer
    D1-DRW-2390_2
  • Herstellernummer
    2390
  • Gewicht
    1 kg

Eigenschaften

  • Fahrzeugtyp
    Motorrad

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

Zahlung & Versand

💳 Sichere Zahlung

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, BLIK, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Schneller Versand

  • FedEx
  • DPD
  • Poczta Polska

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie od 38,90 zł w 1-4 dni przez FedEx, DPD lub Poczta Polska. Pytania o wysyłkę?

Dr. Wack "S100" auf Detailing1 kaufen