Dziś: świeżo umyta skóra potrzebuje ochrony. Zobacz pielęgnację skóry

Z bloga: co chroni powłoka do skóry, a czego nie. Czytaj poradnik

Znów jest: Koch-Chemie Autoshampoo "As" jest dostępny. Do produktu

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star usuwa brud w środku i na zewnątrz. Do produktu

Promocja: Wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz promocje

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, wiele rzeczy przecenionych. Do marki

Porada: mleczko czy powłoka do skóry? Zapytaj na WhatsAppie. Otwórz czat

Wysyłka: W Niemczech gratis od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: Zapowiadają suchą pogodę, zaplanuj dzień lakieru. Do pielęgnacji

Obsługa: Gdzie jest moje zamówienie? Paczka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: Prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

"S100" Dry Lube Spray do Łańcucha Motocykla (Transparentny) 400ml

S100
101,16 zł
Zawartość: 400mlCena jednostkowa (252,90 zł / l)
z VAT 23 %, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Kolor
Rozmiar
6 szt. dostępnych

— Pospiesz się, do wyczerpania zapasów, czas dostawy 1-4 dni

Schnellbestellung 5 Varianten
Dr. Wack "S100""S100" Dry Lube Spray do Łańcucha Motocykla (Transparentny) Transparent / 400 ml
Ograniczona ilość (6 szt.)
SKU D1-DRW-2384EAN 4006539723805
101,16 zł
Zawartość: 400mlCena jednostkowa (252,90 zł / l)
Dr. Wack "S100""S100" Dry Lube Spray do Łańcucha Motocykla (Transparentny) Transparent / 2x 400 ml
Dostępny (3 szt.)
SKU D1-DRW-2384_2EAN 4006539723805
202,31 zł
Zawartość: 800mlCena jednostkowa (252,89 zł / l)
Dr. Wack "S100""S100" Dry Lube Spray do Łańcucha Motocykla (Transparentny) Transparent / 3x 400 ml
Dostępny (2 szt.)
SKU D1-DRW-2384_3EAN 4006539723805
303,47 zł
Zawartość: 1200mlCena jednostkowa (252,89 zł / l)
Dr. Wack "S100""S100" Dry Lube Spray do Łańcucha Motocykla (Transparentny) Transparent / 6x 400 ml
Dostępny (1 szt.)
SKU D1-DRW-2384_6EAN 4006539723805
606,89 zł
Zawartość: 2400mlCena jednostkowa (252,87 zł / l)
Dr. Wack "S100""S100" Dry Lube Spray do Łańcucha Motocykla (Transparentny) Transparent / 100 ml
SKU D1-DRW-2381
50,07 zł 50,60 zł
Zawartość: 100mlCena jednostkowa (500,70 zł / l)
Ausverkauft

Zalety Detailing1

📦 Wysyłka od 38,90 zł przez FedEx, DPD lub Poczta Polska
🚀 Czas dostawy 1-4 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

EAN: 4006539723805  |  SKU: D1-DRW-2384

Innovatives Kettenspray für saubere und langlebige Motorradketten

Das S100 Dry Lube Kettenspray von Dr. Wack bietet eine innovative Lösung für die Kettenschmierung, die Sauberkeit, Schutz und einfache Anwendung vereint. Mit seiner Hybrid-Formel und den ausgezeichneten Schutzeigenschaften ist es die ideale Wahl für jeden Motorradfahrer, der Wert auf eine gepflegte und langlebige Kette legt.​

Trage das S100 Dry Lube dünn und gleichmäßig auf die Innenseite der sauberen, trockenen Kette auf — Dose vorher gut schütteln, Sprührohr ausklappen. Dann mindestens eine Stunde trocknen lassen, idealerweise über Nacht. Die Hybrid-Formel mit PTFE eignet sich für O-, X- und Z-Ringe und hält das Kettenumfeld sauber. Nach längeren Regenfahrten oder spätestens nach rund 600 km nachbehandeln.

Gesamte Beschreibung lesen

Fragen und Hilfe

Du hast offene Fragen oder brauchst Hilfe?

Wir sind uns sicher, unsere Hilfe-Seite wird Dir weiterhelfen. Dort findest Du Informationen um uns zu kontaktieren und die relevanten Antworten auf häufig gestelle Fragen.

Nicht fündig geworden? Schreibe uns eine Nachricht im Chat.

Versand & Lieferung

Wysyłka do Polski od 38,90 zł przez FedEx, DPD lub Poczta Polska, czas dostawy 1-4 dni.

Wszystkie metody wysyłki, progi wagowe i opcje ekspresowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Abholung im Store

Autopflege Store in Nordhorn

Warum warten, wenn es auch schnell gehen kann? Bestelle deine Autopflegeprodukte bei uns online und entscheide dich für die bequeme Abholung oder unsere blitzschnelle Lieferung, ob Lokal oder in ganz Europa. Wir sind darauf ausgerichtet, dir maximale Flexibilität und Komfort zu bieten, damit dein Auto stets in Bestform bleibt.

Du kannst deine Bestellung immer von Dienstags bis Freitags von 10:00 bis 17:00 am Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bei Detailing1 abholen kommen. Bitte halte deine Abholbestätigung bereit. Wir freuen uns auf deinen Besuch.

Entdecke unseren Detailing-Store in Nordhorn

Najlepsza transparentna pielęgnacja łańcucha do twojego motocykla od Dr. Wack to "S100" Dry Lube Spray do Łańcucha

S100 Dry Lube Spray do Łańcucha od Dr. Wack łączy zalety smarowania na mokro i na sucho w jednej przemyślanej formule hybrydowej. Daje ci pełną ochronę przed zużyciem i korozją dzięki suchej, elastycznej powłoce, która długo utrzymuje cały obszar łańcucha w czystości. Ponieważ woda i brud po prostu spływają, łańcuch zachowuje swój oryginalny kolor. Spray zawiera PTFE i pasuje do wszystkich oringów O-, X- i Z-ring. Nowa głowica rozpylająca kładzie produkt dokładnie tam, gdzie chcesz, więc nic się nie marnuje.

  • Przemyślana formuła hybrydowa: Łączy zalety smarowania na mokro i na sucho dla pełnej ochrony.

  • Czysty obszar łańcucha: Zapobiega rozpryskiwaniu i utrzymuje łańcuch oraz jego otoczenie w czystości.

  • Odpycha wodę i brud: Chroni łańcuch przed czynnikami zewnętrznymi i zachowuje jego oryginalny kolor.


Łatwy w nałożeniu, oszczędny w użyciu

Nałożenie S100 Dry Lube Spray do Łańcucha to pestka: przed użyciem dobrze wstrząśnij puszką, rozłóż rurkę rozpylającą i daj cienką, równą warstwę na wewnętrzną stronę czystego, suchego łańcucha. Potem zostaw do wyschnięcia na co najmniej godzinę, najlepiej na całą noc. Nowa głowica nakłada produkt precyzyjnie i oszczędnie, więc jedna puszka starcza na długo. Łańcuch ponów po długich jazdach w deszczu, albo najpóźniej co ~600 km.

Długotrwała ochrona przed zużyciem i korozją

S100 Dry Lube Spray do Łańcucha daje ci pełną ochronę przed zużyciem i korozją dzięki suchej, elastycznej powłoce. Przemyślana formuła hybrydowa trzyma łańcuch chroniony dzień po dniu i mocno wydłuża żywotność całego zestawu napędowego. Do tego łańcuch zachowuje kolor, więc wszystko wygląda zadbanie. Właściwości odpychające wodę i brud pomagają też łańcuchowi zostać czystym nawet w trudnych warunkach.

Nagrody i znaki jakości

S100 Dry Lube Spray do Łańcucha zgarnął kilka nagród, w tym "Motorrad Testurteil SEHR GUT" w wydaniu 07/2020 oraz "Motorrad Best Brand 2023" w kategorii sprayów do łańcucha/środków czyszczących i pielęgnacyjnych. Takie nagrody potwierdzają, jak dobry i skuteczny jest ten produkt.

Masz wątpliwości co do Dr. Wack "S100" "S100" Dry Lube Spray do Łańcucha Motocykla (Transparentny)? Poproś o wyjaśnienie:



Häufige Fragen


Ist das S100 Dry Lube für O-, X- und Z-Ringketten geeignet?

Ja. Das Dry Lube enthält PTFE und ist ausdrücklich für alle O-, X- und Z-Ringe geeignet. Die Hybrid-Formel greift die Dichtringe nicht an und sorgt für Verschleiß- und Korrosionsschutz, ohne dass die Kettenfarbe sich verändert.

Wie lange muss das Kettenspray trocknen?

Nach dem Auftragen solltest du die Kette mindestens eine Stunde trocknen lassen, idealerweise über Nacht. Erst dann bildet sich die trockene, flexible Schutzschicht voll aus, die nicht abschleudert und das Kettenumfeld dauerhaft sauber hält.

Wann sollte ich die Kette nachbehandeln?

Nach längeren Regenfahrten oder spätestens nach etwa 600 km. Die wasser- und schmutzabweisende Schicht wird durch Nässe und Laufleistung beansprucht, deshalb hält regelmäßiges Nachschmieren den Schutz und die saubere Optik aufrecht.

Worin unterscheidet sich Dry Lube von klassischem Kettenfett?

Das Dry Lube kombiniert über eine Hybrid-Formel die Vorteile von Fett- und Trockenschmierung. Es legt eine trockene statt klebrige Schicht an, schleudert kaum ab und bindet weniger Schmutz. Dadurch bleibt das Kettenumfeld spürbar sauberer als bei vielen Fettsprays.

Frage uns einfach. Daniel hilft dir.


S100 Dry Lube richtig auftragen

Schüttle die Dose vor Gebrauch gut und klappe das Sprührohr aus. Reinige die Kette und lass sie vollständig trocknen — auf nasser oder verschmutzter Kette hält der Film schlechter. Sprühe das Dry Lube dann dünn und gleichmäßig auf die Innenseite der Kette, damit das Mittel durch die Drehung nach außen verteilt wird.

Lass die transparente Schutzschicht anschließend mindestens eine Stunde abbinden, idealerweise über Nacht. So bleibt die Schmierung trocken und flexibel, schleudert nicht ab und hält das Kettenumfeld sauber. Die Formel mit PTFE ist für O-, X- und Z-Ringe geeignet.

Behandle die Kette nach längeren Regenfahrten oder spätestens nach rund 600 km nach. So bleiben Verschleiß- und Korrosionsschutz erhalten und die Kettenfarbe unverändert. Grenze: Ein Dry Lube baut weniger sichtbaren Fettfilm auf als klassisches Kettenfett — wer auf hohe Laufleistungen unter Volllast geht, sollte die Intervalle eher kürzer wählen.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: Dr. Wack "S100" "S100" Dry Lube Spray do Łańcucha Motocykla (Transparentny)

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Niebezpieczeństwo

Łatwopalne

Łatwopalne

Szkodliwe

Szkodliwe

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Skrajnie łatwopalny aerozol.H222
Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem.H229
Działa drażniąco na oczy.H319
Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.H412

Zwroty wskazujące środki ostrożności

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.P101
Chronić przed dziećmi.P102
Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione.P210
Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu.P211
Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu.P251
Nie wdychać pyłu/dymu/gazu/mgły/par/rozpylonej cieczy.P260
Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.P271
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.P305+P351+P338
Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C/122 °F.P410+P412
Zawartość/pojemnik usuwać do zatwierdzonego zakładu utylizacji odpadów.P501


Pliki do pobrania

Pobierz kartę charakterystyki


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

Mehr über Dr. Wack

Kontakt

Dr. O.K. Wack Chemie GmbH
Untere Au 9, 85107 Baar-Ebenhausen, Deutschland

+49845341995100
info@dr-wack.com

https://dr-wack.com/

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    400 ml
  • Artikelnummer
    D1-DRW-2384
  • EAN
    4006539723805
  • Herstellernummer
    2384
  • Gewicht
    411 g

Eigenschaften

  • Farbe
    Transparent

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

Zahlung & Versand

💳 Sichere Zahlung

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, BLIK, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Schneller Versand

  • FedEx
  • DPD
  • Poczta Polska

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie od 38,90 zł w 1-4 dni przez FedEx, DPD lub Poczta Polska. Pytania o wysyłkę?

Dr. Wack "S100" auf Detailing1 kaufen