Dziś: Ciepło z nawiewu wysusza skórzane fotele, potem pęka skóra. Zobacz zestaw

Z bloga: Przygotuj skórzane fotele na zimę. Czytaj poradnik

Bestseller: Koch-Chemie Green Star usuwa brud w środku i na zewnątrz. Zobacz produkt

Nowość: COLOURLOCK Cleaning & Application Sponge do skóry. Zobacz

Promocja: Wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz promocje

Oferta: SONAX FelgenBeast jest teraz przeceniony. Zobacz produkt

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, reszta zapasów przeceniona. Zobacz markę

Porada: Który zestaw do Twojej skóry? Napisz na WhatsApp. Napisz

Wysyłka: W Niemczech gratis od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Niedziela: Sucho i łagodnie, dobry dzień na czyste felgi. Zobacz

Obsługa klienta: Gdzie moje zamówienie? Przesyłka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupujących: Prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

Zmywacz łańcucha "S100" do motocykla (formuła żelowa) 300ml

S100
81,08 zł
Zawartość: 300mlCena jednostkowa (270,27 zł / l)
z VAT 23 %, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Rozmiar
7 szt. dostępnych

— Gotowe do natychmiastowej wysyłki, czas dostawy 1-4 dni

Schnellbestellung 4 Varianten
Dr. Wack "S100"Zmywacz łańcucha "S100" do motocykla (formuła żelowa) 300 ml
Dostępny (7 szt.)
SKU D1-DRW-2360EAN 4006539023608
81,08 zł
Zawartość: 300mlCena jednostkowa (270,27 zł / l)
Dr. Wack "S100"Zmywacz łańcucha "S100" do motocykla (formuła żelowa) 2x 300 ml
Dostępny (3 szt.)
SKU D1-DRW-2360_2EAN 4006539023608
162,16 zł
Zawartość: 600mlCena jednostkowa (270,27 zł / l)
Dr. Wack "S100"Zmywacz łańcucha "S100" do motocykla (formuła żelowa) 3x 300 ml
Dostępny (2 szt.)
SKU D1-DRW-2360_3EAN 4006539023608
243,24 zł
Zawartość: 900mlCena jednostkowa (270,27 zł / l)
Dr. Wack "S100"Zmywacz łańcucha "S100" do motocykla (formuła żelowa) 6x 300 ml
Dostępny (1 szt.)
SKU D1-DRW-2360_6EAN 4006539023608
486,48 zł
Zawartość: 1800mlCena jednostkowa (270,27 zł / l)

Zalety Detailing1

📦 Wysyłka od 38,90 zł przez FedEx, DPD lub Poczta Polska
🚀 Czas dostawy 1-4 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

EAN: 4006539023608  |  SKU: D1-DRW-2360

Gründliche Motorradketten-Reinigung mit innovativer Gel-Formel

Der S100 Kettenreiniger mit Gel-Formel von Dr. Wack bietet dir eine kraftvolle, selbsttätige Reinigung deiner Motorradkette. Dank optimaler Kriechfähigkeit entfernt er selbst hartnäckige Verschmutzungen und schützt gleichzeitig vor Rost und Verschleiß.

Sprühe den S100 Kettenreiniger satt auf die warme, abgestellte Kette und lass die Gel-Formel kurz einwirken, damit sie in alle Kettenglieder kriecht. Bürste alte Fett- und Schmutzreste mit einer Kettenbuerste heraus, dreh das Rad dabei langsam durch. Reste mit einem Tuch abnehmen, Kette trocknen lassen und danach neu schmieren. Säurefrei und geeignet für O-, X- und Z-Ring-Ketten.

Gesamte Beschreibung lesen

Fragen und Hilfe

Du hast offene Fragen oder brauchst Hilfe?

Wir sind uns sicher, unsere Hilfe-Seite wird Dir weiterhelfen. Dort findest Du Informationen um uns zu kontaktieren und die relevanten Antworten auf häufig gestelle Fragen.

Nicht fündig geworden? Schreibe uns eine Nachricht im Chat.

Versand & Lieferung

Wysyłka do Polski od 38,90 zł przez FedEx, DPD lub Poczta Polska, czas dostawy 1-4 dni.

Wszystkie metody wysyłki, progi wagowe i opcje ekspresowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Abholung im Store

Autopflege Store in Nordhorn

Warum warten, wenn es auch schnell gehen kann? Bestelle deine Autopflegeprodukte bei uns online und entscheide dich für die bequeme Abholung oder unsere blitzschnelle Lieferung, ob Lokal oder in ganz Europa. Wir sind darauf ausgerichtet, dir maximale Flexibilität und Komfort zu bieten, damit dein Auto stets in Bestform bleibt.

Du kannst deine Bestellung immer von Dienstags bis Freitags von 10:00 bis 17:00 am Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bei Detailing1 abholen kommen. Bitte halte deine Abholbestätigung bereit. Wir freuen uns auf deinen Besuch.

Entdecke unseren Detailing-Store in Nordhorn

Zmywacz łańcucha S100 z formułą żelową od Dr. Wack do pielęgnacji łańcucha motocykla

Zmywacz łańcucha S100 z formułą żelową od Dr. Wack to strzał w dziesiątkę, gdy chcesz porządnie wyczyścić łańcuch motocykla. Dzięki technologii tiksotropowej ładnie wpełza w łańcuch przy natrysku i trzyma się jak trzeba przez cały czas działania. Bezkwasowa formuła jest łagodna dla każdej powierzchni i pasuje do łańcuchów z uszczelkami O, X i Z. Tym zmywaczem bez wysiłku ściągasz uporczywy brud i wydłużasz żywotność łańcucha.

  • Ładnie wpełza w łańcuch: Formuła żelowa wnika głęboko w ogniwa i wyciąga nawet zapieczony brud.

  • Łagodny dla materiałów: Bezkwasowy i bezpieczny dla łańcuchów z uszczelkami O, X i Z oraz innych delikatnych powierzchni.

  • Ochrona antykorozyjna: Specjalne dodatki chronią łańcuch przed rdzą i zużyciem.


Skuteczne czyszczenie z formułą żelową

Sprytna formuła żelowa zmywacza łańcucha S100 robi większość roboty za ciebie na łańcuchu motocykla. Trzyma się dobrze łańcucha i daje ci dłuższy czas działania, więc nawet uporczywy brud schodzi czysto. Wysoka zdolność wpełzania sprawia, że zmywacz wchodzi w każdą szczelinę łańcucha i tam działa na full.

Uniwersalny i przyjazny dla materiałów

Zmywacz łańcucha S100 pasuje do każdego łańcucha motocykla, także tych z uszczelkami O, X i Z. Bezkwasowy skład niczego nie narusza, więc używasz go bez obaw na różnych powierzchniach. Łańcuch, tylna felga czy inne części — ten zmywacz pewnie ściąga rozbryzgany smar łańcuchowy i resztę brudu.

Doskonała jakość "Made in Germany"

Dr. Wack to gwarancja najwyższej jakości i innowacji w pielęgnacji pojazdów. Zmywacz łańcucha S100 zgarnął kilka nagród, m.in. "Best Brand 2023" w kategorii sprayów do łańcuchów / środków czyszczących i pielęgnacyjnych. Postaw na produkt opracowany i wyprodukowany w Niemczech, który spełnia najwyższe wymagania.

Masz wątpliwości co do Dr. Wack "S100" Zmywacz łańcucha "S100" do motocykla (formuła żelowa)? Poproś o wyjaśnienie:



Häufige Fragen


Ist der S100 Kettenreiniger für O-, X- und Z-Ring-Ketten geeignet?

Ja. Die Formel ist säurefrei und greift die Dichtringe nicht an, deshalb kannst du sie bedenkenlos auf O-, X- und Z-Ring-Ketten anwenden. Sie eignet sich ebenso für einfache Ketten ohne Dichtringe.

Warum haftet das Gel so gut an der Kette?

Die Thixotropie-Technologie sorgt dafür, dass der Reiniger beim Aufsprühen kriechfähig bleibt und an der Kette haftet, statt abzulaufen. So bleibt er waehrend der Einwirkzeit dort, wo er den Schmutz lösen soll.

Muss ich die Kette nach der Reinigung neu schmieren?

Ja. Der Reiniger entfernt altes Fett und Schmutz, schützt aber nicht dauerhaft. Lass die Kette nach dem Abwischen trocknen und trag danach frisches Kettenspray oder Kettenfett auf, damit Schmierung und Korrosionsschutz erhalten bleiben.

Kann ich den Reiniger auch auf der Felge anwenden?

Du kannst damit abgeschleudertes Kettenfett von der Hinterradfelge und benachbarten Teilen entfernen. Da die Formel säurefrei ist, greift sie die Materialien nicht an. Empfindliche oder lackierte Flächen vorher an einer kleinen Stelle pruefen.

Frage uns einfach. Daniel hilft dir.


Kette mit der Gel-Formel reinigen

Stell das Motorrad sicher ab und sprühe den Kettenreiniger ringsum auf die Kette. Am besten arbeitest du bei warmer, aber stehender Kette, damit sich Schmutz und altes Fett leichter lösen.

Lass das Gel kurz einwirken. Dank der Thixotropie haftet es an der Kette statt abzulaufen und kriecht in die Zwischenraeume. Danach buerstest du die Glieder mit einer Kettenbuerste durch und drehst das Hinterrad langsam mit.

Wisch geloesten Schmutz mit einem Tuch ab und lass die Kette trocknen. Anschließend mit Kettenspray oder -fett neu schmieren. Die saeurefreie Formel ist verträglich mit O-, X- und Z-Ring-Ketten.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: Dr. Wack "S100" Zmywacz łańcucha "S100" do motocykla (formuła żelowa)

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Niebezpieczeństwo

Łatwopalne

Łatwopalne

Żrące

Żrące

Szkodliwe

Szkodliwe

Stwarzające zagrożenie dla środowiska wodnego

Stwarzające zagrożenie dla środowiska wodnego

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Skrajnie łatwopalny aerozol.H222
Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem.H229
Powoduje poważne uszkodzenie oczu.H318
Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy.H336
Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.H411

Zwroty wskazujące środki ostrożności

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.P101
Chronić przed dziećmi.P102
Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione.P210
Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu.P211
Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu.P251
Nie wdychać pyłu/dymu/gazu/mgły/par/rozpylonej cieczy.P260
Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.P271
W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.P305+P351+P338
Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C/122 °F.P410+P412
Zawartość/pojemnik usuwać do zatwierdzonego zakładu utylizacji odpadów.P501

Dodatkowe informacje o zagrożeniach (EUH)

Powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry.EUH066

Pliki do pobrania

Pobierz kartę charakterystyki


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

Mehr über Dr. Wack

Kontakt

Dr. O.K. Wack Chemie GmbH
Untere Au 9, 85107 Baar-Ebenhausen, Deutschland

+49845341995100
info@dr-wack.com

https://dr-wack.com/

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    300 ml
  • Artikelnummer
    D1-DRW-2360
  • EAN
    4006539023608
  • Herstellernummer
    2360
  • Gewicht
    350 g

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

Zahlung & Versand

💳 Sichere Zahlung

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, BLIK, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Schneller Versand

  • FedEx
  • DPD
  • Poczta Polska

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie od 38,90 zł w 1-4 dni przez FedEx, DPD lub Poczta Polska. Pytania o wysyłkę?

Dr. Wack "S100" auf Detailing1 kaufen