Dziś: litr Glas Star daje cztery litry płynu do szyb. Zobacz produkt

Z bloga: pięć powodów smug na przedniej szybie. Czytaj poradnik

Znów dostępny: Koch-Chemie Autoshampoo "As". Zobacz produkt

Nowość: Koch-Chemie Exterior Brush w czterech kolorach. Zobacz pędzle

Bestseller: Koch-Chemie Green Star czyści w środku i na zewnątrz. Zobacz produkt

Promocja: wiele produktów D-CON jest teraz przecenionych. Zobacz oferty

Wyprzedaż: INNOVACAR znika z oferty, resztki przecenione. Zobacz markę

Porada: smugi mimo płynu do szyb? Napisz na WhatsApp. Rozpocznij czat

Wysyłka: w Niemczech darmowa od 89 euro z DHL. Info o wysyłce

Sobota: sucha pogoda, czas na lakier i szyby. Pielęgnacja lakieru

Pomoc: gdzie jest moje zamówienie? Przesyłka, faktura, zwrot. Centrum pomocy

Ochrona kupującego: prawdziwe opinie w Trusted Shops. Czytaj opinie

Q²M GlassPolish pasta do szkła 120ml

81,36 zł
Zawartość: 120mlCena jednostkowa (678,00 zł / l)
z VAT 23 %, plus koszt wysyłki, obliczany przy kasie
Pojemność
0 szt. dostępnych

— Aktuell Ausverkauft

Schnellbestellung 2 Varianten
GYEONQ²M GlassPolish pasta do szkła 250 ml
SKU D1-GYEON-Q2MGLSPOL250EAN 8809432677895
142,37 zł
Zawartość: 250mlCena jednostkowa (569,48 zł / l)
Ausverkauft
GYEONQ²M GlassPolish pasta do szkła 120 ml
SKU D1-GYEON-Q2MGLSPOL120EAN 8809973750415
81,36 zł
Zawartość: 120mlCena jednostkowa (678,00 zł / l)
Ausverkauft

Zalety Detailing1

📦 Wysyłka od 38,90 zł przez FedEx, DPD lub Poczta Polska
🚀 Czas dostawy 1-4 dni
💬 Obsługa klienta przez ekspertów auto detailingu

EAN: 8809973750415  |  SKU: D1-GYEON-Q2MGLSPOL120

Glaspolitur – entfernt Kalkflecken & poliert Scheiben klar

GYEON Q²M GlassPolish ist eine Glaspolitur mit speziell abgestimmten Schleifmitteln für Fahrzeugscheiben. Sie entfernt hartnäckige Kalkwasserflecken, Oxidation und feine Schlieren, die normale Glasreiniger nicht beseitigen können. Ideale Vorbereitung für dauerhafte Scheibenversiegelungen wie Q² View EVO – bessere Coating-Haftung auf poliertem Glas.

Gesamte Beschreibung lesen

Fragen und Hilfe

Du hast offene Fragen oder brauchst Hilfe?

Wir sind uns sicher, unsere Hilfe-Seite wird Dir weiterhelfen. Dort findest Du Informationen um uns zu kontaktieren und die relevanten Antworten auf häufig gestelle Fragen.

Nicht fündig geworden? Schreibe uns eine Nachricht im Chat.

Versand & Lieferung

Wysyłka do Polski od 38,90 zł przez FedEx, DPD lub Poczta Polska, czas dostawy 1-4 dni.

Wszystkie metody wysyłki, progi wagowe i opcje ekspresowe znajdziesz w naszej polityce wysyłki.

Abholung im Store

Autopflege Store in Nordhorn

Warum warten, wenn es auch schnell gehen kann? Bestelle deine Autopflegeprodukte bei uns online und entscheide dich für die bequeme Abholung oder unsere blitzschnelle Lieferung, ob Lokal oder in ganz Europa. Wir sind darauf ausgerichtet, dir maximale Flexibilität und Komfort zu bieten, damit dein Auto stets in Bestform bleibt.

Du kannst deine Bestellung immer von Dienstags bis Freitags von 10:00 bis 17:00 am Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bei Detailing1 abholen kommen. Bitte halte deine Abholbestätigung bereit. Wir freuen uns auf deinen Besuch.

Entdecke unseren Detailing-Store in Nordhorn

Czyste szyby, głębokie widzenie – GYEON Q²M GlassPolish

Czym jest GYEON Q²M GlassPolish? GYEON Q²M GlassPolish to specjalistyczna pasta do szkła, która mechanicznie zbiera uporczywe zacieki po wodzie, utlenienie i drobne smugi z szyb – zostawia krystalicznie czyste, optycznie idealne szkło gotowe pod trwałą powłokę.


Kiedy płyn do szyb już nie daje rady, wchodzi polerowanie. GYEON Q²M GlassPolish ma ścierniwo dobrane pod twardość szkła, więc kamień, zacieki po wodzie i lekkie utlenienie schodzą mechanicznie – bez uszkodzenia szyby. Zostaje krystalicznie czyste, optycznie idealne szkło, które potem zabezpieczasz na długo powłoką Q² View EVO albo Q² QuickView.

  • Ścierniwo pod szkło zbiera zapieczony kamień i utlenienie. Plamy z kamienia, które od miesięcy wżerają się w szybę, nie zejdą już żadnym płynem. Q²M GlassPolish pracuje bardzo drobnym ścierniwem, które ściąga te osady mechanicznie, nie ruszając samego szkła.
  • Przygotowanie pod powłokę – coating chwyta się dużo lepiej. Powłoka na szybę trzyma się na wypolerowanym, czystym szkle nieporównywalnie lepiej niż na brudnej czy zakamienionej tafli. Q²M GlassPolish robi dokładnie taką bazę – i trwałość powłoki wyraźnie idzie w górę.
  • Bezpieczna formuła na wszystkie szyby samochodowe, bez smug. Q²M GlassPolish nadaje się do wszystkich popularnych typów szkła samochodowego i nie zostawia po sobie osadu ani zamgleń. Ścierniwo jest dobrane pod szkło – przy prawidłowej pracy nie ma ryzyka przepolerowania ani porysowania.

Co widzimy na co dzień: Q²M GlassPolish najlepiej dawać padem do szkła na maszynie DA – albo ręcznie mikrofibrą. Nakładasz na suche, czyste szkło i rozpracowujesz, aż biała pasta zrobi się przezroczysta. Zbierasz czystą mikrofibrą, przecierasz Q²M Glass i na koniec zakładasz Q² View EVO albo Q² QuickView.


Kiedy polerowanie szyb ma sens?

Q²M GlassPolish wchodzi wtedy, kiedy: zapieczonego kamienia (zacieków po wodzie) nie zdejmiesz już żadnym płynem, szyba mimo mycia zostaje matowa albo mleczna (utlenienie), drobne smugi wracają niezależnie od tego, czym je przecierasz, albo kiedy przygotowujesz szkło pod nową powłokę (zdjęcie resztek starej i wyrównanie tafli). To nie jest produkt na każdy weekend – sięgasz po niego, kiedy samo mycie już nie wystarcza, a zaraz potem kładziesz na to trwałą powłokę.

Aplikacja: Q²M GlassPolish ręcznie i maszynowo

Ręcznie: dajesz GlassPolish na pad do szkła albo mikrofibrę i wcierasz w szybę ruchami okrężnymi. Nacisk musi być równy na całej powierzchni – jak dociskasz nierówno, robią się nierówno wypolerowane pola. Polerujesz, aż pasta zrobi się przezroczysta, potem zbierasz i oglądasz efekt. Maszynowo: DA na średnim biegu z padem do szkła. Niższe obroty niż przy lakierze – szkło inaczej pracuje z ciepłem. Po polerowaniu przecierasz szybę Q²M Glass i od razu na tę czystą, wolną od osadu taflę kładziesz Q² View EVO.

GlassPolish jako część pełnego systemu pielęgnacji szkła

Linia szklana GYEON idzie w jasnej kolejności: Krok 1: mycie Q²M Glass. Krok 2 (w razie potrzeby): głębokie czyszczenie i polerowanie Q²M GlassPolish. Krok 3: przetarcie Q²M Glass. Krok 4: trwała powłoka Q² View EVO (long-term) albo Q² QuickView (szybka aplikacja). Krok 5 (utrzymanie): regularne mycie Q²M Glass+, które czyści i odświeża w jednym ruchu.

Rekomendacja zakupowa: Q²M GlassPolish do porządnej pielęgnacji szkła

GYEON Q²M GlassPolish wyciągasz wtedy, kiedy zwykłe mycie już nie robi roboty, i jest to najlepsze przygotowanie pod długotrwałą powłokę na szyby. Jak raz odrobisz szkło GlassPolishem, a potem założysz Q² View EVO, masz miesiącami czyste, hydrofobowe szyby bez grzebania przy nich. Jako komplet na szkło bierzemy: Q²M GlassPolish + Q²M Glass + Q² View EVO – trzy kroki do szyb, które zostają krystaliczne.

Masz wątpliwości co do GYEON Q²M GlassPolish pasta do szkła? Poproś o wyjaśnienie:


Frage uns einfach. Daniel hilft dir.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa: GYEON Q²M GlassPolish pasta do szkła

Dopuszczony dla klientów prywatnych

Ten produkt, oznaczony jako „Dopuszczony dla klientów prywatnych”, jest zgodnie z prawem niemieckim zapakowany, zadeklarowany, zgłoszony i certyfikowany do sprzedaży klientom prywatnym. Przestrzegaj zwrotów wskazujących rodzaj zagrożenia i środki ostrożności.


Uwaga

Szkodliwe

Szkodliwe

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia

Działa drażniąco na skórę.H315
Działa drażniąco na oczy.H319


Pliki do pobrania

Pobierz kartę charakterystyki


Te informacje o produkcie mają charakter wyłącznie niewiążącej porady. Nie wynika z nich żadna odpowiedzialność z naszej strony. Sprawdź, czy produkt nadaje się do Twojego zastosowania. Przed użyciem sprawdź przydatność i zgodność. Chętnie Ci doradzimy.

Pytania dotyczące tych informacji?

Mehr über GYEON

GYEON steht für modernste SiO₂-Technologie, präzise abgestimmte Pflegeprodukte und ein durchdachtes System für professionelle Autopflege. Von leistungsstarken Keramikversiegelungen über pH-neutrale Shampoos bis hin zu spezialisierten Innenraum- und Felgenlösungen bietet die Marke alles für nachhaltige Oberflächenperformance. Die Kombination aus chemischer Stabilität, intensiver Hydrophobie und kontrollierter Verarbeitung macht GYEON zur ersten Wahl für anspruchsvolle Detailer, die messbare Ergebnisse und maximale Kontrolle erwarten.

Kontakt

Gyeon Deutschland GmbH
Vietorstr. 87, 51103 Köln, Deutschland

+4922128585880
info@gyeon.de

gyeon.de

Specyfikacja

Ausführung

  • Inhalt
    120 ml
  • Artikelnummer
    D1-GYEON-Q2MGLSPOL120
  • EAN
    8809973750415
  • Herstellernummer
    Q2MGLSPOL120
  • Gewicht
    120 g

Produkt

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności towaru z umową

Zahlung & Versand

💳 Sichere Zahlung

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Wybierz spośród wielu metod płatności, takich jak PayPal, BLIK, Klarna, Apple Pay, Mastercard lub Visa, i skorzystaj z płatności odroczonej lub ratalnej. Twoje dane płatnicze są zawsze przetwarzane bezpiecznie. Pytania o płatność?


📦 Schneller Versand

  • FedEx
  • DPD
  • Poczta Polska

Twoje zamówienie dotrze do Ciebie od 38,90 zł w 1-4 dni przez FedEx, DPD lub Poczta Polska. Pytania o wysyłkę?

GYEON auf Detailing1 kaufen